Nove škole partneri u porodici PEERSolvers

classroom, school, education-2093744.jpg

Projekat je uspostavio saradnju sa još 6 srednjih škola iz Beograda, pa je tako naša projektna porodica narasla na 12 škola.

Sa svih 12 škola saradnja je i ozvaničena  tripartitnim Sporazumom o saradnji koji su potpisali svaka škola, Filozofski fakultet i Institut za pedagoška istraživanja. Sporazum predviđa profesionalni odnos u sprovođenju projektnih aktivnosti i istraživanja, realizaciju radionica sa učenicima i nastavnicima i međusobno promovisanje na najbolji način.

Nezavisno od odredbi Sporazuma, u svim školama smo naiši na iskrenu dobrodošlicu i prepoznavanje značaja teme kojoj se bavimo. Hvala im na tome.

Sve škole sa kojima sarađujemo možete videti ovde.