PEERSolvers na Evropskoj konferenciji istraživanja obrazovanja u Glazgovu

Još jedna prilika za predstavljanje PEERSolvers projekta biće u avgustu na najvećoj evropskoj konferenciji u oblasti obrazovanja – European Conference on Educational Research (ECER) 2023.

ECER se ove godine održava od 22. do 26. avgusta na Univerzitetu u Glazgovu, a domaćini očekuju nešto više od 2000 učesnika. Centralna tema koja okuplja učesnike konferencije je Vrednost različitosti u obrazovanju i obrazovnim istraživanjima, a naše saopštenje Learning Collaboration in the School Context in Serbia: Student Perceptions koje će predstaviti članica našeg istraživačkog tima prof. dr Dragica Pavlović Babić planirano je za 23. avgust u sesiji koja počinje u 15:30 časova.