Gostovanje u Istraživačkoj stanici Petnica

Polaznici letnjeg seminara psihologije u Istraživačkoj stanici Petnica imali su priliku da se upoznaju sa PEERSolvers treningom, kao i sa projektom u celini i konceptom podsticanja vršnjačke saradnje u rešavanju problemskih situacija.

Kao gostujući predavač, o PEERSolvers projektu je govorila Kristina Mojović Zdravković, članica našeg istraživačkog tima i istraživačica-saradnica na Institutu za psihologiju.

Bilo je puno tema za razmenu jer su projektna iskustva bila vrlo dragocena za srednjoškolce koji i sami rade timski na petničkim projektima.