Završen je trening u partnerskim školama

Tokom nešto više od 3 nedelje, od sredine marta do prolećnog raspusta, članovi projektnog tima i više od 10 saradnika, ušli su mnogo puta u škole.

U prvoj fazi, preko 250 učenika drugog razreda, organizovanih u tročlane timove, radili su na pronalaženju rešenja za aktuelne i društveno visoke relevantne probleme.

Kroz četvorodnevni trening za podsticanje veština saradnje u situaciji zajedničkog rešavanja problema prošlo je nešto više od 120 mladih.

U poslednjoj, posttest fazi, ponovo je 250 njih zajednički radilo na rešavanju problema.

Hvala učenicima na strpljenju i zalaganju, saradnicima na posvećenosti i školama na podršci! Da nisu bili tako spremni i odgovorni ovaj ogromni posao ne bi bio moguć.