PEERSolvers izlaganja na XXIX konferenciji „Empirijska istraživanja u psihologiji“

Na XXIX naučnoj konferenciji „Empirijska istraživanja u psihologiji“ koja je održana na Filozofskom fakultetu u Beogradu od 31. marta do 2. aprila 2023. godine članice našeg istraživačkog tima Marina Videnović i Kristina Mojović Zdravković predstavile su neke od rezultata dosadašnjih istraživanja.

U okviru sesije „Educational Psychology 2“ prvo izlaganje pod nazivom „Common misconceptions about collaborative problem solving among high school students“ održala je Marina Videnović. Rezime ovog izlaganja možete pročitati ovde.

Drugo izlaganje PEERSolvers tima, pod nazivom „Leaders in high school collaborative problem-solving groups: Who are they and are they really needed for successful collaboration?“ održala je Kristina Mojović Zdravković, a rezime tog izlaganja možete pročitati ovde.